Lisede Sikiş Hikayem

Merhaba seks hikayeleri sakinleri, sizlere lise koridorlarında başlayan ve öğretmenler odasının mutfağında son bulan bir sikişten söz etmek istiyorum. Yazacağım sex hikayesi okulların kapanmasına bir kaç gün kala başımdan geçti ve uzun zamandır gözümü alamadığım, fırsatını bulsamda siksem diye sürekli götünde dolandığım Buse ile nihayetinde sikiş için bir fırsat bulmuştum. Zaten o günde sikiş yaşayamamış olsaydık kızla bir daha görüşemezdik çünkü lise bitti, bu son senemizdi.

Benim kıza olan ilgimin kendide farkındaydı ama erkek arkadaşı olduğu için ve erkek arkadaşı okulun en popüler ve belalı çocuklarından olduğundan dolayı ne ondan vazgeçebiliyor nede bana tam anlamı ile yeşil ışık yakabiliyordu. Aslında Buse ile sikişmek benimde başımı belaya sokabilirdi lakin okulun kapanmasına bir iki gün kalınca haliyle Buse’yi siktim ama erkek arkadaşının haberi dahi olmadı. Şimdi elimden geldiği kadar detaylara inerek liseli Buse ile öğretmenler odasının mutfağında yaşananları yazmaya başlayayım. O gün, Buse ile okulda sikiş yaşadığım gün sabah yarrağım taş gibi uyanmıştım. Bu aslında sadece o güne özgü bir şey değil çünkü son bir kaç gündür sürekli yarrağım demir gibi oluyordu gözümü açtığımda. Yarrağımın sertliği aklıma direkt Buse’yi getiriyor ve kendi kendime “bu gün Buse ile birşeyler yaşamak için elimden geleni yapacağım” diyordum. Bu durum bir kaç kez tekrar etti ve sonunda yine yarrağımın taş gibi olduğu bir sabah yataktan fırladım, duşa girdim ve sanki o gün sikişeceğimi biliyormuş gibi hazırlanmaya başladım.

Evden çıktığımda her sabah olduğu gibi kulaklıkları takıp müzik dinleyerek okula yürümeye başladım. Yürüyüş mesafesi ile onbeş dakika gibi bir zamanda okulda oluyorum. Onbeş dakika sonra okuldan içeri girdiğimde daha dış kapıda, öğretmenlerin girip çıktığı kapının önünde Buse’yi gördüm. Daha önce hiç adetim olmamasına rağmen yanına giderek “Günaydın Buse, nasılsın?” diye sordum. Aslında daha önce arkadaş ortamında bir kaç kez muhabbet etmişliğimiz vardı ama bireysel olarak hiç selam vermişliğim veya bir sohbet açmışlığım yoktu. O sabah ilk merhabamın ardından bir kaç dakika kapının önünde sohbet ettik. Elimden geldiği kadar canayakın davranıyor, samimi davranışlar sergiliyordum. Derken zil çaldı, içeri girerken “hadi görüşürz tekrar” diyerek kapının önünde ayrıldık. O önden ben arkadan sınıflara doğru ilerlemeye başladık. Merdivenlerden çıkarken özellikle arkasından gidiyordum çünkü eteğinin altından gördüklerim beni her zaman çok mutlu ediyordu.

Okulda Buse’ye gelene kadar bir çok kaşar var orası ayı, kimilerinin eteklerinin altından baktığında iç çamaşırına bile rastlamazsın belki ama Busenin etek altı görüntüsü benim için tüm kaşarların etek altı frikiklerinden çok çok daha cazip geliyor. Üç kat yukarı çıktık, üç katın üçündede Buse’nin götünden ayrılmadım ve her defasında daha derinlerini görebilmek için elimden geldiği kadar çabaladım. Bir ara, son katı çıkarken Buse’nin etek altından baktığım sırada Buse’nin durduğunu fark ettim. Gözlerim eteğinin altından görünen güzelliklerde olduğu için yüzüne hiç bakmıyordum bile. Durduğunda benimde dikkatim dağıldı ve Buse ile göz göze geldik. O an eteğinin altından baktığımı fark ettiğini ve bana gülümseyerek baktığını gördüm. Yakalanmıştım. Her ne kadar oralı olmamak için çabalasamda, her ne kadar “yok ya ben eteğinin altından bakmıyorum” ayakları yapsamda Buse yemedi tabi, gülümseyerek bakmaya ve sonundada “hayırdır nereye bakıyorsun” gibicesine başını sallamaya başladı.

Kıpkırmızı olmuştum, bu durum genelde tahtaya kalktığımda ve öğretmenin soracağı sorulara cevap vermek için saçmaladığımda olur. O an Buse ile göz göze gelmiş olmamıza rağmen ve bu durumdan çok büyük haz almama rağmen gözlerimi kaçırmaya çalışıyordum. Buse merdivenlerde durduğu ve benimde ilerlediğim için bir kaç basamak sonra yan yana gelmiştik. Buse’nin yanından geçerken tekrar başımı çevirdim ve her ne kadar kızarmış olsamda gözlerine bakarak gülümsemeye çalıştım. Buse elini omuzuma atarak “beni takip et” dedi ve merdivenlerden inmeye başladı. Kendi kendime “acaba müdürün odasına falan mı gidiyoruz, beni şikayet mi edecek” gibi şeyler düşünürken öğretmenler odasına dönünce “oh be müdüre gitmiyor” diyerek rahatladım. Yine o önde ben arkada öğretmenler odasına doğru ilerliyorduk, her ne kadar olayın şokunda olsamda yinede Buse’nin götünü bir sağa bir sola sallayarak yürümesine bakmadan, bakarak sertleşmeden kendimi alamıyordum.

Öğretmenler odasının önüne geldiğimizde bana “sen burada bekle iki dakika” dedi ve içeri girerek öğretmenler odasının içerisinden girilen mutfağa daldı. Öğretmenler odasında kimse olmadığı için mutfağa girdiğini, tam olarak hangisini aradığını bilmesemde bir öğretmene bakındığını düşündüm. Bir kaç saniye sonra mutfaktan çıktı, öğretmenler odasındanda çıktı ve yanıma gelerek “mutfakta Tufan hoca var, zil çalınca gider sanırım” diyerek beklemeye başladı. Tabi bende Buse ile beraber öğretmenler odasının önünde bekliyordum. Bir kaç dakika ayakta bekledik, beklerken “kimi bekliyoruz” diye sorma fırsatı buldum. Tabi daha öncesinde neden sormadın diye soracak olanlar olabilir, onunda cevabını hemen vereyim; merdivenlerden çıkan liseli bir kızın eteğinin altından bakarken yakalanıyorsunuz, sonra kız size “ben takip et” gibisinden birşeyler söyleyip öğretmenler odasına doğru ilerliyor. Tabi başta müdüre falan gittiğini düşünmenizde cabası. Siz olsanız “nereye gidiyoruz” diye soracak cesareti kendinizde bulabilir misiniz?

Şahsen ben nereye gittiğimizi tahmin ettiğim ve olacakları az çok kestirdiğim için o cesareti kendimde bulamadım. Soru sormaktan çok özür dilemeyi düşünmedim desem buda yalan olur çünkü “acaba özür dilesem, yalvarsam şikayetçi olmaktan vaz geçermi” diye içten içe söylendiğimde oldu. Her neyse bir kaç dakika öğretmenler odasının kapısının önünde bekledikten sonra içerideki Tufan hoca dışarı çıkınca ve öğretmenler, öğrenciler derse girince bizde Buse ile öğretmenler odasına girdik. Belli ki daha önce bir kaç defa daha buraya girip çıkmışlığı vardı. İçeri girer girmez mutfağı içeriden kilitleyerek beni mutfaktaki sandalyelerden birine oturtturdu. Kenarda duran sandalyeyide kendine çekerek tam karşıma oturdu ve “merdivenlerden çıkarken neyi gözetliyordun öyle” diye sordu. O an “acaba suçumu itiraf ettirmeye falan mı çalışıyor ki” diye düşündüm. Biraz fazla takıntı yapmış olabilirim ama elimde değildi bu tür düşünceler aklımda dolanıp duruyordu.

Başta kabul etmedim ve “hiiç öyle bakınıyordum sağa sola” diyerek konuyu kapatmak istedim. Buse korktuğumu ve eteğinin altından baktığım için beni şikayet edecek diye düşündüğümü anlamış olacak ki “korkma seni şikayet falan etmeyeceğim, eteğimin altından baktığını fark ettim, hiç boşuna kıvırma ve itiraf et” dedi. Yüzümün kızarıklığı daha yeni geçmiştiki bu söylenilenler yüzünden tekrar kızarmaya başladım. Yüzüm kızarınca Buse konuyu anladı ve “rahat ol, amacım bu değil” diyerek elini omzuma koydu. Diğer eli kendi bacağının üzerinde duruyordu. Elini omzumdan çekmeden diğer eliyle eteğinin yukarı doğru sıyırarak sanki mini etek giymişcesine bacağının bir kısmını açmaya başladı. O an öğretmenler odasındaki mutfağa neden geldiğimizi anlamıştım. Buse eteğinin hafif hafif yukarı doğru sıyırırken bende bu davranışından cesaret buldum ve eteğinin kaldırdıkça açığa çıkan bacağının üzerine elimi koyup yavaş yavaş sıkmaya ve okşamaya başladım.

O an Buse “bak amacımı sende anladın” diyere gülümsemeye başladı. Yüzümdeki kızarıklık ve içimdeki o korku bir anda kaybolmuştu, yerini Buse ile sikişme isteği kaplamıştı. Buse’nin sütun gibi bacaklarını okşarken bir kaç saniye sonra elim eteğinin altından içeri doğru ilerlemeye başladı. Buse bacağının bir kısmını açmıştı ve belkide “sadece burayı okşa, daha fazla ileri gitme” demek istiyordu ama benim umurumda değildi. Bir defa Buse’nin bacaklarına dokunmuş okşamaya başlamıştım, artık beni o dakkadan sonra kimse durduramazdı. Elimi ilerlettikçe ilerlettim ve kısa süre sonra külotuna dokunduğumu hissettim. Külotunun üzerinden amını okşamaya başladığımda Buse gözlerini geriye doğru kaydırarak sex için can atar bir halde elini yarrağıma doğru uzattı. Pantolonun içerisinde taş gibi sertleşen ve dışarı çıkmak için can atan yarrağım bir anda Buse’nin avuçlarının arasında kalınca haliyle sanki daha önce hiç büyümediği kadar büyüyerek artık canımı acıtmaya başlamıştı.

Buse bir süre boyunca pantolonumun üzerinden yarrağımı avuçladı, sıktı, okşadı durdu. Bende o sıra Buse’nin eteğinin altından amını okşamakla meşguldüm, o an amının kıllı olduğunu fark ettim. Bir kaç dakika böyle devam ettik, ardından hiç beklenmedik bir anda mutfağın kapısının kolu aşağı doğru iniverdi. Kapının kolu aşağı inince kısa süreli şok yaşadım çünkü Buse’nin kapıyı kilitlediğini unutmuştum. Bu şok yüzünden bir kaç saniye içerisinde buluduğum ilişkiden uzaklaşmış ve sertliğimi kaybetmeye başlamıştım. Buse kapının kilitli olduğunu bildiği için çok ama çok rahattı ve yakalanmayı hiç düşünmüyordu bile. Ben biraz tırstığım için sertliğimi kaybetmeye devam ederken Buse tam o sırada pantolonumun fermuarını açarak elini içeriye daldırdı ve “korkma bizi burada kimse bulamaz, kapıyı açamazlar” dedi. Külotumun içine elini sokupta yarrağıma dokununca az önceki sertliğime geri döndüm ve Buse hiç durmadan devam ederek pantolonumu çıkartıp mutfak tezgahının üzerine attı.

Karşısında sadece külotla duruyordum ve külotuda ben çıkartarak altım çıplak olacak şekilde Buse’nin karşısında durmaya başladım. Buse’de zaten bir etek ve altındada sadece külotu vardı. Onun herhangi bir şeyi çıkartmasına gerek yoktu. Yarrağıma elini atıp geri geri giderek mutfak tezhagına dayandı ve yarrağımıda çekiştire çekiştire kıllı amının üzerine koydu. Amına dokunduğum an içine girmek için can atıyordum ama Buse “üzerinde gezdir biraz” diyerek her iki elini tezgaha koyarak önü bana dönük olacak şekilde ayakta durmaya başladı. Tam olarak yüzü bana dönük, ellerinin avuç içleri mutfak tezgahında duruyordu. Bu pozisyonu tam olarak anlamanız için elimden geldiği kadar detaylı yazmaya çalıştım. Buse’nin elleri tezgayta iken bende yarrağımı sıkıca kavrayarak Buse’nin amına sürttürmeye başladım. Yarrağım o an gerçekten aşırı ıslanmıştı, zaman zaman yarrağımın başından zevk suyu damlıyor ve bacağıma değiyordu ama Buse’nin kıllı amından akan sular karşısında benim yarrağımın zevk suları inanın bana denizde bir kaç damla olurdu ancak :).

Kız öyle ıslanmış, sikiş için öyle hazırdı ki yarrağımı amından içeri ufak bir darbe ile iteklemem içine girmem için yeterli olurdu. Tabi içine girmeden önce bakire olup olmadığını soracak ve eğer bakire ise götten sikiş için arkasını döndürecektim. Amına bir kaç sürtünmeden sonra “bakire misin Buse” diye sordum. Bana bakire olduğunu ama nereden girmek istiyorsam oradan girebileceğimi söyledi. Bakire bir kızla sikiş benim başımı belaya sokabilir diye düşünüyordum. Bu yüzden “götten verdin mi daha önce” diye sordum. Buse bakire olsada bir kaç defa götten siktirdiğini söyledi, bende “o zaman arkanı dön” diyerek mutfak tezgahına doğru domalttım ve göt deliğinden yarrağımı usul usul iteklemeye başladım. Başta girmekte zorlanıyordum ve Buse’nin canı acıdığı için pek fazla giremiyordum açıkçası, sonrasında yarrağımı amına sürüttürerek amındaki suları kullanıp göt deliğine daha rahat girebileceğimi fark ettim. Bir kaç defa amının üzerindeki suları yarrağımla alıp göt deliğine sürdüm.

Yeteri kadar sürdükten sonra yarrağımı tekrar bakire liseli Buse’nin göt deliğine dayadım ve yine usul usul içeri doğru iteklemeye başladım. Bu defa liseli kaşar Buse pek fazla karşı koymuyor ve acı çekmiyordu. Bundan faydalanarak yarrağımın tamamını götünden içeri büyük bir dikkatle sokup çıkarmaya başladım. İlk bir kaç girişten sonra zaten Buse’de acıdan ziyade zevk almaya başladı. Göt deliğine öyle hızlı ve arzu ile giriyordum ki daha önce bu denli zevk aldığım bir anı hatırlamıyorum. Yaklaşık beş dakika kadar Buse’yi oracıkta götten siktim ama ne Buse nede ben bu ilişki ile yetinemiyorduk. Kız bakire olsa bile içimden bir ses sürekli “amına gir, amından sik, bekaretini boz” diyordu. Buse’nin götüne girip çıktığım bir anda “amınıda sikmek istiyorum” diye kulağına fısıldadım. Nasıl bir tepki vereceğini bilmiyordum o yüzden götüne girip çıkmaya devam ediyordum. Bir anda önümden çekilerek yarrağımı göt deliğinden çıkarttırdı ve önünü dönüp “hadi o zaman” diyerek amını araladı.

Ayakta amına girmek o kadar zordu ki anlatamam. Hep porno filmlerde bu ayakta sikiş durumu sıradan bir pozisyon gibi gösterilir ama ben o gün Buse’yi ayakta sikmeyi başaramadım. Yarrağım o kadar büyük değil, en fazla 16 santim falan gelir belkide ayakta sikiş için yeteri uzunluğa sahip değil, yada pozisyonun ayrıntılarını bilimyorum ama sonuç olarak Buse’yi amdan sikmek için yere yatırmaktan başka çare bulamadım. Yere önce çıkarttığım pantolonumu serdim, ardından Buse eteğini ve külotunu çıkartarak benim pantolonumun üzerine koyup yere uzandı. Kızın kıllı amından akan sular yere yattığında ve bacaklarını ayırarak beni içine beklediği anda öyle parlıyordu ki bir ara bu kadar çok ıslandığı için “acaba bir sorun mu var” diye düşünmedim değil yani. Yinede bacaklarının arasındaki yerimi aldıktan sonra yarrağımı kıllı amına dayadım ve amının suları ile tekrar yarrağımı ıslattıktan sonra usulca kıllı amına girmeye başladım. Kız bakire olmasına bakire ama hem bu kadar ıslaklık, hemde yarrağımın fazla kalın olmaması Buse’nin canını yakmamıştı.

Lise hayatım boyunca ilk kez bir kızla sikişiyordum ve hayatımda ilk kez bir bakire kız sikiyordum. Amından içeri girdikten sonra bir dakika bile duramadan yarrağımı çıkartıp orgazm olmaya başladım. Ben orgazm olmadan bir kaç saniye önce Buse’nin orgazm olduğunu fark etmiştim. Daha önce ne bir porno hikayesi nede bir porno film bana böyle orgazm olan bir kızın varlığını haberdar etmiştir diyebilirim. Yani demek istediğim ben böyle orgazm olan bir kız ne gördüm nede porno hikayesi olarak okudum. Kız yarrağım içinde gidip gelirken ellerini ağzına götürerek avuçiçini ısırıp gözlerinden yaş gelerek orgazm oldu. Bir ara acı çektiği için ağladığını düşünerek yavaşlamak istedim ama avuçiçini ısırarak dişlerinin arasından “daha hızlı, daha hızlı” diye fısıldamasından dolayı acı çekmediğini anladım ve elimden geldiği kadar hızlı sikmeye devam ettim. Onun orgazm olması eminim benim boşalmamdaki en büyük etkenlerden biri. Kızın orgazm olması bile aklımı başımdan almıştı adeta.

Sonunda Buse tam olarak tatmin oldumu bilmiyorum ama ben bir kaç saniye Buse’yi izledikten sonra elimde olmadan boşalmaya başladım. Tabi boşalmadan önce yarrağımı liseli Buse’nin sırılsıklam amından çıkartarak elime aldım ve kıllı amının üzerine doğru boşalmaya başladım.

Leave a Reply