Komşu Kadınla Eşlerimizi Aldatıyoruz

Sizlere gerçekten yaşanmış bir aldatma sex hikaye yazıyorum. Sizlere karşı komşumla yaşadıklarımı onu nasıl siktiğimi en ince detaysına kadar yazacağım. Beni bu sürece dahil eden olayın başlangıcı eşimin beni telefonda arayıp karşı komşumuz ile ilgili çok garip şeyler gördüğünü söylemesiyle başladı. Telefonda bana sanırım komşumuz kocasını aldatıyor deyince çok şaşırdım. Karşı komşumuz yüzü pek hoş olmayan ancak vücudu harika olan biriydi. Evden çıkarken bazı durumlarda onunla karşılaşırdık. Bana çaktırmadan baktığının farkındaydım. Komşum kapalı bir bayandı. Adı Cennurdu. Cennur genellikle Dar etekler, göğüslerini ortaya çıkaran bluzlar ve yüksek topuklu ayakkabı giyerdi. Yürüdüğünde ise kalçasını bir sağa bir sola sallardı. Komşum 55 kilo ve 1.65 civarında boyu vardı. Esmer bir bombaydı diyebilirim. Erken evlenmiş şu anda 28 yaşında olan biriydi. Kocası ise çok pısırık birine benziyordu. Hiç sevmezdim arada mecbur kalınca selamlaşırdık. Eşim onu evden bir sokak ötede birisinin arabasından inerken görmüş Cennur arabadan inerken arabadakine el sallamış eşim bu hareketini görmüştü. Bu olaydan bir hafta sonra komşumuzun kocası zeki babasının rahatsızlığından kaynaklı 2-3 günlüğüne Eskikente gitti.

Bir akşam eşim geçen gün o arabanın sokağın başında park ettiğini ve içinde birinin olduğunu söyleyince Cennurun bu gece kendini siktireceğini anlamıştım. Ben ve eşim balkonda oturup olayları izlemeye başladık. Gece 11 gibi adam binadan içeri girdi. Dış kapının açıldığını anlayınca ben ve eşim kapı deliğinden cennura bakmaya çalıştık. Adam çok sessiz adımlarla ilerliyordu.Cennur kapıyı aralamış bekliyordu. Belikli çocuklarını uyutmuş kendini ona hazırlamıştı. Ben cennuru hep kapalı elbiseler içinde görmüşbütün. Cennur gecelikle kapıyı araladığında şok olmuştum. Ben ve eşim az kalsın birbirimize girecektik. O ben bakıcam diyordu ben ise ben diyordum. Cennura bakınca sikim kalkmış eşime göstermemeye çalışıyordum. Kapılar kapandıktan sonrasını tahmin edebiliyordunuz. Eşim cennurdan nefret ettiğini söylemeye başladı. Benim içimde ise bir an önce cennuru nasıl sikebilirim diye hayal kurmaya başladım. Sanırım eşimde bu durumdan tahrik olmuştu. Biraz oturup konuştuktan sonra yatağa girdik yataktacennurun durumunu konuştuk. Ben eşimi öpmeye başladığımda eşim elini kendi amcığında gezdirmeye başlamıştı. Bu durum eşimi tahrik etmişti.

Eşimin memelerini emdiğinde eşim parmaklarıyla kendini beceriyordu. Bu arada eşim çok seksi biri müthiş kalçaları var eşimi becerirken çok zevk alırım. Yatakta müthiştir. Kalçalarına bayılırım. Eşimi arkadan becermek istemişimdir ancak eşimden izin alamadığım için bu hayalime kavuşamadım. Neyse o akşam ben eşimin amcığını yalamaya başladığımda eşim hemen boşaldı. Eşim kudurmuştu. O gece Eşimi sikerken o gece Cennuru düşünüyordum. O geceki sikişimiz harikaydı. Gece 1 gibi dış kapıdan ses geldiği zaman anladımki Cennur işini bitirmiş adamı postalamıştı. O gece ve bütün gün boyunca Cennur aklımdan çıkmıyordu. Cennuru sikme talebim artıyor. Neler yapabilirim diye düşünüyordum. Eşim alış veriş için üsküdara gittiğinde evde yalnız kaldım. Yerimde duramıyordum.Cennurun çocukları binasın yanındaki parkta oynuyorlardı. Ben dayanamayıpCennurun kapısına dikildim. Zili çaldığımda çok heyecanlıydım. Cennur kapıyı açtığında başında yazma üzerinde bir tişört ve altında dar bir pijama vardı. Selam verdikten sonra ona sizinle özel bir konu ile ilgili konuşmak istediğimi açıkladım. Buyurun deyince içeri davet etmeyecekmisin dedim. İstemeyerekte olsa içeri davet etti. İçeri girdim. Salona geçtik kanepede oturdum. Oda karşıma geçti. Cenura nereden söze başlayacağımı bilemediğimi ifade ettim. Buyur deyince . sizi çok beğendiğimi söyleyi verdim. Bir an gülümsedi .sonra olmaz böyle bir şey deyiverdi. Hemen onun yanına geçtim ayağa kalkıyordu. Onu elinden tutup oturttum. İyice yanına yanaştım. Onunla konuşmaya başladım. Onu sevdiğimi deliler gibi istekladığımı açıkladımCennur oruspusu ise namuslu ayağına yatıyordu. Onun kulağına eğilip dün gece kiminle sikiştiğini biliyorum. Kocana söylememi istemiyorsan beni dinle dedim. Cennur oruspusu şok olmuştu. İlkinde inkar etti sonrasında kabul etti. Bir defalık bir kaçamak olduğunu söylüyor. Kimseye söylememem için yalvarıyor bunun yanı sıra ağlıyordu. Cennura iyice sokuldum önce göz yaşlarını sildim. Sonrasında kimseye söylemeyeceğimi ifade ettim. Cennur gülümsemeye başlamıştı. Cennurun yüzünü öpmeye başladım. Cennuru sikecektim artık elimden kaçamazdı. Bir anda kapı zili çalınca irkildik. Cennurun oğlu aşağıdan anne diye bağırıyordu. Ben hemen toparlandım Cennurdan telefon numarasını aldım arayacağımı ifade ettim. 1 saat sonra Cennuru cepten aradım oldukça bir sohbet ettik onu çok beğendiğimi onsuz yapamayacağımı ifade ettim. Sonraki günlerde saatlerce telefonda sohbet ettik ban sevgilisinden ayrılacağına dair sözler verdi. Arada onu markete giderken gördüğümde bende peşinden gidiyordum markette sokaklarda oldukça sohbet ettik yavaş yavaş birbirimize alışmaya başlamıştık.

Yine bir Pazar günü onu markette yakaladım onu çok sevdiğimi onu istekladığımı ifade ettim. Bana yarın sabah eşim ve çocuğuma yolladıktan sonra seni bekliyecem dediğinde sikim taş gibi olmuştu Cennur önümdeki kabarıklığın farkındaydı. Arada bir belinde sıkıca kavrayıp kendime çekiyordum. O gün iş yerini arayıp öğleden sonra işe geleceğimi ifade ettim. Pazartesi sabahı 8.30 gibi işe gidiyordum cennurun eşi ve cocuğu ise 8 gibi gidiyorlardı. Ben her zamanki gibi evden çıktım. Çıktığımda karşı komşumcennurun dış kapısının Aralıklı olduğunun farkına vardım. Mşayet kapı deliğinden beni gözetliyormuş. Ben hemen içeri girdim. Girdiğimde şok olmuştum üzerinde bir gecelik vardı. Muhteşem bir şeydi. Kırmızı bir gecelikti göğüslerinin büyük kısmı dışarıdaydı. Kalçasını örten bir uzunluğa sahipti. Gerçekten müthiş bir vücudu vardı. Ben hemen onu kapıya dayadım dudaklarından öpmeye başladım. Bir elim kalçasında geziyor diğeri ise kalçasında. Bana dur dedi birlikte bir kahvaltı yapalım deyince tamam dedim. Önümden yürüyerek mutfağa geçti öyle yürüyorduki kalçalarından gözümü alamıyordum. Çay koymaya başladığında ben arkasına geçip kalçalarını okşamaya başladım. Dur acele etme demeye başladı. Cennur oruspusu işi biliyordu. Benden önce kaç şahsa siktirdiğini merak ediyordum. Deneyimli bir oruspuydu. Nutfakta bulunan yemek masasına geçtim. Sandalyeye oturdum ve cennuru izlemeye başladım. Cennur buzdolabından bir şeyler çıkardığında eğiliyordu. Eğildiğinde kalçalar kabak gibi ortaya çıkıyordu. cennur altına siyah bir tanga giymişti. Tanga yalnızca arkadan göt deliğini kapatıyordu. İp gidiydi. Yerimde duramıyordum. Ayağa kalkıp yardım etmeye başladım. Elimi bazı durumlarda kalçasına atıyor buynunu öpüyordum. Kahvaltıyı hazırladık karşılıklı oturmaya başladık karşıma geçtiğinde memelerinden gözlerimi alamıyordum. oda rahat durmuyordu. Ayaklarıyla beni tahrik ediyordu. Ben bir an önce kahvaltıyı bitirip onu sikmek istiyordum.

Cennur o gün hafif bir makyaj yapmıştı. Dudaklarına kırmızı parlak bir ruj sürmüştü. Harika görünüyordu. Kahvaltıyı yaptıktan sonra yatak odasına geçelim dediğinde artık cennuru sikebilecektim. önümde yürüyor ben ise arkasından kalçasına bakarak yürüyordum. Çok seksi bir biçimde kıvırıyordu. Yakat odasına geçtik Cennur hemen yatağa sırt üstü uzandı. Ben üsbütündekileri çıkarıp çırılcıplak halde yanına uzandım o hoş dudakları öpmeye başladım. bir elimle ise memelerini okşamaya başladım. o ise gözlerini kapamış okşanmanın tadını çıkarmaya başlamıştı. Yavaşa yavaş memelerini emmeye başladığımda inlemeye başlamıştı. Sağ elimi tangasından içeri amcığına götürdüğümde bu kadar sulanmış bir amcıkla karşılaşacağım aklıma gelmemişti. Resmen sıvısı kendi kendine akıyordu elim ıslanmıştı. Önce amcığının dudaklarını okşamaya başladın. Elimi ammında gezdiriyordum.Cennur kalçasını hemen hemen doğru oynatmaya başlamıştı. Ben memelerini bırakıp göbek deliğini öpüp amcığına inmeye başladım. Tangasını kenara çekip Ammına dilimi değdirdiğimde haydi erkeğim sik beni demeye başladı. Bir çırpıda tangasını çıkardım esasen avuç içi kadardı. Karşımda yeni temizlenmiş tertemiz bir amvardı tek bir tüy bile yoktu. oruspu amcığını bana hazırlamıştı. Hemen amcığına yumuldum. Dilimi cennurun ammına sokup çıkardığımda kalçasını havaya kaldırıyordu. Bazen baş parmağımı aynurun ammına soktum bunun yanı sıra amcığını emmeye başladım. Bu arada serçe parmağımı arka deliğine sürtmeye başladım aynı anda üç işi yapıyordum. Bu biçimde 4-5 dk devam ettim.

Cennur o anda orgazmın doruklarına ulaşmıştı. Sıra sende deyip yatağa uzandım aynur hemen 69 pazisyonuna geçti. sikimin kafasını ağzına almaya başladı. Oruspu bu işi biliyordu. 3 yıllık evliydim eşim sikimi ağzına almamıştı. Bu çok güzeluma gidiyordu. Cennur sikimin tamamını ağzına alıyordu. Bu arada sikim 15 cm ve normal kalınlıkta insanların yazdığı gibi yalan yazmak istemiyorum. Ben cennurun ammını yalıyordum o ise sikimi sonuna kadar ağzına alıyordu. Parmağımla göt deliğini okşadığımda cennurdan herhangi bir reaksiyon almadım. Oruspunun arkadan yarrak yediği belliydi. Parmağımı göt deliğinden yavaşça soktuğumda ohh diye inlemeye başladı o biçimde ben ağzına boşaldım cennurda orgazm olmuştu. Daha sonra yan yana uzandık. Bana dönüp harika bir sikicisin keşke seninle daha önce sikişseydim dedi. Bende seni sikmek harika dedim dudağına bir öpücük kondurdum. Cennur lavaboya geçti yüzündeki menileri temizleyip geri geldi. Yanıma uzanıp beni sike doyursana deyince sikimi Yalamasını istedim. Sikim hemen sertleşmeye başlamıştı. Cennuru domaltıp arkasına geçtim ammı kabak gibi karşımdaydı. mına parmağını sokup çıkarmaya başladı haydi sik beni deyince sikimi yavaşça ammına sokmaya başladım. Cennur harikasın erkeğim devam et diyordu. Ben ammını pompalıyordum bazı durumlardade kalçasına tokat atıyordum. Ammına sikimi sokup menfaatinca işeret parmağımı cennurun göt deliğine yerleştirdim kalçasını oynatmaya başlamıştı oruspunun güzeluna gidiyordu. Bu biçimde aşağı yukarı on dakika devam ettim. Sonrasında imiz birlikte boşaldık. Yarım saat dinlendikten sonra o beni sırt üstü yatırım sikimin üstüne oturdu. Kulağıma eğilip..ben atımın üstüne oturdum.. şu anda geziye çıkıyorum dedi.. o biçimde ikimizde orgazm olduk.. 1-2 saat dinlenip birlikte yemek yedik. Ben cennura beni amma doyurdun ancak ben senin kalçalarına hayranım seni göt deliğinden sikmek istiyorum deyince..cennur bana dönüp hiç teklif etmeyeceksin sanıyordum..dedi Dolabı açıp hemen bir krem getirdi.

Hemen domaldı bana dönerek önce dilini sokup gevşetmen lazım sonra kremleyip sikersin dedi. Ben hemen götünü öpmeye yalamaya başladım artık dayanacak halim kalmamıştı sikimi ve deliğini kremleyip okşamaya başladım sikimi yavaşça arka deliğine soktum. İlk defa bir kadını arkadan becerecektim. Cennur oruspusu bu duruma alışıktı. Hiç zorluk çekmeden içine aldı.. ben 4-5 dakika gidip geldim. Sonrasında göt deliğinin derinliklerine patladım.. gerçekten harikaydı.. Beraber duşa girdik yıkandık. Sonrasında giyinip apartmanda kimseye görünmden işe doğru gittim. O gün patrondan fırçamıda yedim ancak cennura degdi. Şu anda cenurlinka ayda 1 ya da 2 defa sikişiyoruz işi sıkı tutuyoruz yakalanmamaya çalışıyoruz. Ha bu arada eşim Cennurdan nefret ediyor.

Leave a Reply