Kızımın Sevgilisi Benim Sikicim Oldu

Merhaba sex hikayeleri okuyanlar. Ben selen 40 yasındayım. izmir’den yazıyorum. evli ama evlilikte aradığını bulamamış biriyim. sarışın yaşına göre seksi bir bayanım. kızım ise daha 19 unda bir bayan. ben özel bir firmada muhasebe departmanında çalışıyorum. kızım ise üniversite 2. sınıfta. kızımla arkadaş gibiyizdir. bana bir erkek arkadaşı olduğunu söylediğinde dikkatli olmasını ve yanlış işler yapmamasını tembihledim. bir gün acil bir toplantım olduğundan üstümü değiştirmek için iş yerinden eve geldim. normalde evin boş olması gerekiyordu. ama kapı önünde bir erkek ayakkabısı ve kızımın ayakkabısını gördüm. kızgınlık ve sessizlikle içeri girdim.

Kızımın odası kapalıydı, kulağımı kapıya dayadım ama ses gelmiyordu. anahtar deliğinden baktığımda ise başımdan aşağı kaynar sular döküldü. benim biricik toy kızım sevgilisinin aletini ağzını almış iştahla yalıyordu. o an içeri girip onları rezil etmek istedim ama yapamadım. izlemeye devam ettim. kudurmuş gibiydiler ve çocuğun aleti çok iriydi ve resmen uçuyordu. o an altımın ıslandıgını farkettim ama daha fazla izleyemedim. sessizce evden dışarı çıktım, aşağı inip bi sigara yaktım ve 15-20 dakika sonra kızımı aradım. tabi tek seferde cevap vermedi. sonra geri dönüp beni aradı ve ben nerdesin eve uğrayıp üstümü değişmem lazım evdeysen kıyafetlerimi çıkar oyalanmayayım dedim. ve yarım saate evde olacağımı söyledim. tamam deyip kapattı. 10 dakika sonra çocuk evden çıktı ben de dediğim saatte eve gittim. biraz önce delice ağzına alan kızımdan eser yoktu. sanki hiç bir şey olmamış gibiydi. ben de bir şey demedim evden çıkarken kızıma yarın sevgilini çağır tanışalım dedim. o da sevinçle elbette dedi. o gece olanları unutamıyordum çocuğun aletimi gözümün önünden gitmiyordu ve ben iyice kuduruyordum. kocam olacak herifi sabah yolcu ettim, iş yerini aradım hasta olduğumu söyledim ve işe gitmedim. kızımın odasına gidip sevgilisini çağırmasını istedim, kendimi iyi hissetmediğimi hazır evdeyken sevgilisini çağırmasını istedim. odama geçip hafif makyaj yaptım, kısa bir etek ve gömlek giyindim.

2 saat sonra kızım bunu alıp getirdi. tanıştık ismi buğra imiş. gerçekten çok yakışıklı uzun saçlı 180 boylarında esmer bir gençti. ama ben ona bakınca koca bir penisten başka bir şey görmüyordum. tam karşısına oturdum ve bilerek frikik vermeye başladım. kızım çay getirmeye gidince daha bir istekle bakıyordum ona. o da bana iltifatlar ediyor kızımın kime çektiğini şimdi daha iyi anladığını falan söylüyordu. belli etkilenmişti arada pantolonunu falan düzeltiyordu. çay faslı bittikten sonra kızıma başımın ağrıdığını alttaki eczaneden bana bir ağrı kesici almasını söyledim. buğra hemen ben alıp gelirim dediyse de sen bulamazsın şimdi kızım alsın gelsin dedim. kızım aşağı inince ben bu sefer kızımla yanlış şeyler yapmıyorsunuz di mi gibisinden şakayla karışık sorular soruyor tepkisini ölçüyordum. o da sadece gülüyordu ben öyle sonunca. bana tuvaleti sordu gösterdim elini yıkamak için lavabonun önünde dururken önüne geçip lavabonun altındaki dolaptan havlu çıkarmak için bilerek hızlıca eğildim. bu ne olduğunu anlamadan resmen arkadan dayadı bana. ben de kalkmadım ve bekledim derken offf diyerek kalçalarımdan tuttu. bu sefer ayağa kalkıp yüzümü yüzüne dönüp ne o çok mu beğendin beni dedim. o lafı der demez dudağıma yapıştı ben bunu ittirdim ve şimdi olmaz konuşuruz sonra dedim. ve ateşli bir öpücük verdim. kızım geldi sonra ve yarım saat sonra bunlar çıktı. ben azgınlıktan ölmek üzereydim. kızıma çabuk gel hastayım yanlız bırakma dedim. o da hemen geldi zaten ve telefonunu alıp buğranın numarasını çaktırmadan aldım. ve hemen kendimi tanıtıp ilk mesajımı attım ve evli olduğumdan ben onu aramadan beni aramamasını söyledim.

Ertesi gün hafta sonuydu ev arkadaşları memleketlerine gidecekmiş ev müsaitmiş bana gel diyordu. kendimi liseli kızlar gibi hissediyorum. ve tamam deyip adresini verdi. ertesi gün kızım ve kocama mesaiye gideceğimi söyleyip süslenip evden çıktım. arabama binip evin önüne gidince aradım cama çıkmasını söyledim onu görünce eve girdim. eve girer girmez dudaklarıma yapıştı. vantuz gibi emiyordu. elini kalçama atıp sıkıyordu. ben de elimi önüne attım. olamazdı böyle bir şey kazık gibiydi. onu salondaki koltuğa resmen fırlattım. önüne diz çöküp eşofmanını sıyırdım ve 2 gün önce kızımın yaptığı şimdi ben yapıyordum. kocaman aleti emiyor, yalıyor, ısırıyordum. yeter deyip ayağa kalkmak istiyordu ama izin vermeden delice emiyordum. gelicem yeter diyordu ama dinlemiyordum. ve bir kaç dakika içinde çeşme gibi akıtmaya başladı. tek damla bile bırakmadan yuttum. mahvolmuştu bir kaç dakika hareketsiz kaldı. sonra ben tekrar emmeye başlayınca canlandı ve bu sefer beni tuttugu gibi yatak odasına götürdü. yatağa uzattı ve bacaklarımı aralayıp kilotumu indirdi. tertemiz önümü deli gibi yalıyordu uçma sırası bendeydi. defalarca boşaldım ve hadi artık sok dedim. demir gibi aletini sapladıkça saplıyor beni delirtiyordu. o anın sonsuza kadar sürmesini istiyordum. ve deli gibi içime boşaldı. banyoya gidip temizlenip geldim. bir sigara yaktık ve kızımla ilişkiye giriyor musun dedim.

O da bana sadece oral yaptıklarını ileri gitmediklerini söyledi. bu beni az da olsa rahatlatmıştı. sigara bitince kulağıma eğilip arkanı da istiyorum dedi. o an şimşekler çaktı beynimde ama istem dışı orası da senin dedim. koşarak banyoya gidip krem aldı önce aletine sonra deliğime bolca sürdü. domalmış o anın gelmesini bekliyordum. ve önce yavaş sonra hızlıca arkama delmeye başladı. müthiş bir acı ama erkeğimin aldığı zevki düşününce ben de istiyordum hızlı hızlı girip boşaldı ve günü öyle tamamladık. kızımın sevgilisi artık benim de sevgilim olmuştu…

Leave a Reply