Gerçek Bir Köylü Kızı

İnternette sık sık dolaştığım için kimilerinin köylü kızı fantazisi olduğunu biliyorum, ben doğma büyüme köyde yaşayan bir kızım ve evlendikten sonrada köyde yaşamaya devam ediyorum. Şimdi meraklıları için “köylü kızı sex hikayesi” adı altında sizlere başımdan geçen olayları hiç abartmadan anlatmak istiyorum. Sitenizde bir kaç hikaye okudum ve hikayelerde yazanların isim vermediklerini gördüm, bende isim kullanmak istemiyorum, olmaz gerçi ama olurda kocam sitenize girerse yazdıklarımı görüp işlerin sarpasarmasını istemiyorum.

Köyümüzde komşumuzun düğünü vardı, böyle günlerde köyümüz normalden daha kalabalık olur çünkü şehirdende bir sürü insan gelir ve şu ana kadar gelen misafirlerden iki tanesiyle yattım ve son gelenin evli olduğunu bile bile kendimi ona verdim. Aslında sizlere ilk sex hikayemi anlatmak isterdim ama ikincisinde, yani evli olanla sikiştiğimde beni hamile bıraktığı için anlatmama gereken ikinci olanı diye düşünüyorum. Bu olay geçen sene başımdan geçti ama eve zar zor babamı razı ederek 2015’in şubat ayında internet bağlatabildim. O gün bu gündürdüde tam bir porno hikaye bağımlısı oldum diyebilirim. Geçen sene yazın aylarda ağustostu ve yakın sayılabilecek bir arkadaşımın düğünü vardı, düğün bizim köyle olduğundan birnevi ev sahibi biz sayılırdık o yüzden arkadaşımın düğününde elimden geldiği kadar misafirlere hizmet ediyordum.

Aslında erkeklere biz kadınlar bakmıyorduk ama o düğünde o kadar kalabalıktıki mecburen ara ara bayanlarda hizmet etmek zorunda kalıyorlardı. Yemek için kurulmuş çadıra girerek yemeğin yanında içmeleri için misafirlere ayran götürmüştüm, tam o sırada beni siken ve hamile bırakan adamla göz göze geldik, o dakikadan sonra zaten nereye gidersem gideyim peşimi bırakmıyordu. Bazen kadınların oraya gelebilmek için karısının yanına geliyormuş gibi yapıyor ama gözlerini benden alamıyordu, sürekli takip ediyor izliyor ve imkanını bulduğunda gülümseyerek kaş göz işaretleri yapıyordu. Yakışıklı biri olduğu için aslında bende ona karşı boş değildim. Artık ilerleyen saatlerde göz göze geldiğimizde beni arkaya çağırdı, yani yine kaş göz işareti yaparak gözlerden uzak bir yere gelmemi istedi. Karşı çıkmadım ve gelmiyorum demedim, o ilerlerken bende onun peşinden karanlığa doğru ilerledim.

Kimsenin bizi görmediği bir yere geldiğimizde ellerimden sıkı sıkı tutarak “ne olursun evli olmadığını söyle bana” dedi, bende “evli değilim ama sen evlisin sanırım” diye karşılık verdim. Ellerimi öperek “evli sayılmam, boşanacağız yakında” diyerek sırnaşmaya başladı, bilemiyorum belki sekse düşkün bir kız olduğum için o an bana bu kadar yakınlaşmasına izin vermiştim. Derken hemen oracıkta ellerimi öptükten sonra yanağıma doğru yaklaştı, hiç içimden karşı koymak gelmiyordu, karşı koymadığım içinde zaten yanaklarımdan sonra dudaklarıma geçerek öpmeye başladı. Bir dakika falan dudaklarımı öptükten sonra “hadi bir yere gidelim” diyerek onu eve götürmemi istedi. Ev yada kapalı bir yere, yani bizi kimsenin göremeyeceği ve gözlerden uzak bana istediğini yapabileceği bir yere. Herkes düğünde olduğu için eve götürmemde bir sakınca yoktu o yüzden evimizi tarif ettim ve düğüne bakmayan taraftan onu içeri alacağımı söyledim.

Önce düğün yerine uğrayarak ortalığı kontrol ettim, annem babam düğüne kendini öyle kaptırmıştıki hiçbirşeyi gözleri görmüyordu, onlarda düğünü olan arkadaşımın ailesi ile yakın oldukları için aynı durum onlardada varı, yani düğün sahibi sayılırlardır bir yerde. Derken düğün yerinden bizimkilere çaktırmadan hızla eve geçtim ve beni bekleyen erkeğimi evin arka tarafındaki camların birinden içeri aldım. Daha camdan içeri girer girmez ellerini boynuma dolayarak tekrar dudaklarımı emmeye başladı. Altımda uzun bir eteğim vardı, eteğimi yukarı doğru sıyırarak külotumun içine elini sokuverdi. Başımdaki örtüyüde bir defada hızlıca çekip çıkartarak kenara fırlattı ve dudaklarımdan birazcık uzaklaşıp “hadi odana götür bizi” dedi. Elinden tuttuğum gibi odama götürdüm, yatağın üzerine yatırdım sonrada karşısında üzerimdekileri çıkarmaya başladım. Onunla sanki daha öncede defalarca kez ilişkiye girmiş gibiydim, yani öyle rahat davranıyordum.

Derken ben ve o kısa sürede soyunarak yatağa geçtik, daha öpüşmeye yeni başlamıştıkki hemen parmaklarını amımın üzerine koyarak okşamaya başladı, zaten bir dakika bile aradan geçmeden okşadığı için amım sırılsıklam olmuştu, işaret parmağını ve orta parmağını birleştirerek amıma doğru sokmaya başladı. Parmakları içime girdiğinde içinde sabit tutarak diğer parmaklarınıda götüme sürterek beni deliye çeviriyordu. Aslında hiç bir erkekle bu kadar çabuk ilişkiye girmemiştim, üstelik evli bir adamla sikişmemiştim ama dakikalar içerisinde kendimi yatakta onun kollarında buluverdim. Amımı parmaklamaya bir kaç dakika devam etti, sonra parmaklarının ikisini birden içimden çıkartarak bacaklarımın arasına başını sokup amımı emmeye başladı. Yani kelimenin tam anlamıyla emiyordu, yalama falan yoktu. Amımın tamamını ağzının içine soarak içine doğru çekiyor ve beni deli ediyordu.

Daha fazla beklemek istemedim ve saçlarından sıkı sıkı çekiştirerek kendime doğru çektim, üzerime çıkmasıyla kalkmış yarrağını avuçlamam bir oldu. Sıkı sıkı ellerimin arasında tutarak amıma dayadım ve iteklemesini söylerek içime girmesini istedim. Sanki benimle oyun oynuyor gibi yarrağının hepsini sokmak yerine sadece başını sokup sokup çıkartıyordu, bende azgın bir şekilde kendimi ona doğru itekleyerek hiç olmazsa ben içime almaya çalışıyordum ama ben ne kadar kendimi iteklesem oda kendini o kadar geri çekiyordu. Daha önce hiç bir erkeğe ilişki sırasında tokat atmadım ama o an benimle oynadığı için tokatı yapıştırıp “siksene ne bekliyorsun” dedim ve içime girmesini söyledim. Tokatı yeyince biraz kendine geldi sanırım ve benimle sex konusunda oyun olmayacağını anladı. Tokattan sonra hem ben kendimi ona doğru itekledim oda kendin bana doğru yakınlaştırdı, sonunda içime girmişti.

Yarrağını bir kaç defa içime sokup çıkarttıktan sonra amım o kadar çok ıslanmıştıki inanın amımdan akan zevk sularının göt deliğime kadar ulaştığın hissedebiliyordum. Daha önce bu kadar ıslandığımı hiç hatırlamıyorum açıkçası ama daha önce sikişirken o gün sikiştiğim gibi inlediğimi ve avazım çıktığı kadar bağırmak istediğimide hatırlamıyorum. Bağırmak istiyordum ama üzerimde hem beni sikiyor hemde ağzımı kapatarak bağırmamı engelliyordu. Bir süre altında yatarak sikildim sonrada yatağa yüz üstü yatarak götümü biraz kaldırdım ve o pozisyonda amımı siktirmeye devam ettim. Yüz üstü sikilirken bir defa orgazm oldum, orgazm olurken ağzımı yatağa basıtrabildiğim kadar bastırıp bağıra bağıra orgazmı yaşadım. Benim orgazm olduğumu anladığında sikini amıma daha hızlı sokup çıkartarak göt deliğimin içinede işaret parmağını sokmaya başlamıştı.

Orgazm olurken daha önce göt deliğimde parmaklanmamıştı hiç ve onuda ilk olarada yaşadım, inanılmaz bir zevk aldım. O günden sonra defalarca kez ilişkiye girdim ve her orgazm olmaya yaklaştığımda yani beni siken partnerimden götümü parmaklamasını istiyorum, yada kendim götümü parmaklayarak orgazm oluyorum. O gün yüz üstü yatartak beni orgazm ettikten sonra üzerimden kalktı ve alta yatarak kucağında zıplayarak sikilmemi istedi. Üzerine çıktım, yarrağını tekrar avuçlarımın arasına alarak amımdan içeri girecek şekilde kucağına oturdum. Bu oturuşum kalkışım iki dakika sürdü yata sürmedi, iki dakika kadar sonra ellerini belime sıkı sıkı dolayıp altımdan bana sert sert çakmaya başladı. Orgazm olabileceğini düşünmedim değil düşündüm ama ne bileyim tam emin olamadım o yüzden bana sert sert çakarken kucağında zıplamaya devam ettim ama saniyeler sonra boşaldığını anladığımda, yani içime boşaldığını anladığımda başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor zannettim.

O gece karısı düğündeyken beni sikmekle meşgul olan adamı bir daha görmedim, üstelik boşanacağım falan demesine rağmen ne aradı nede sordu ama hamile olup olmadığımı anlamak için o geceden iki hafta kadar sonra adet günümü beklemeden şehire inerek bir gebelik testi aldım, hemen aldığım akşamına testi yaptığımda hamile olduğu anladım. O an yapacak tek birşey vardı oda kendime köyde hemen bir koca bulmaktı. Köyün çıkışında oturan ismini vermek istemediğim biriyle bir hafta içerisinde görüşmeye başlayıp ilişkiye girdim. İlişki sırasında içime boşalmak istemedi ama onuda altıma alarak üzerinde zıplayıp içime boşalttım. O günden sonraki bir hafta içerisinde ondan hamile olduğumu söyledim ve çok geçmeden düğün yapıp evlendik.

Leave a Reply