Kocamı Grup Yaparak Aldattım

Selam sex hikayeleri tutkunları, bu yaz tatilinde başımadan geçe bir olayı anlatmak üzere karşınızdayım. Her sene kocamla beraber çıktığım yaz tatiline bu sene kız kardeşimle çıkmıştım. Sözünü ettiğim geçen ay, yani ağustos ayından bahsediyorum. Tatilden geleli daha bir ay bile olmadı sizin anlayacağınız. Kız kardeşimle Muğla’nın Fethiye ilçesine gitmiştik, daha önce hiç oraya gitmediğimiz için bu senede Muğla’ya gidelim dedim.

Kocamın işleri yoğun olduğu için “bu sene sen yalnız git, benim gelmem çok zor” dedi ve beni kız kardeşimle gönderdi. Aslında bu benim için sorun değildi çünkü kocam yanımda iken kendimi rahat hissedemiyordum. Özellikle her sene gittiğimiz yaz tatillerinde o kadar kıskanç olabiliyordu ki akşamları eğlenmek için dışarı çıkarken giydiğim elbiseler yüzünde muhakkak bir kaç gün küstüğümüz, sık sık tartıştığımız oluyordu. Ben kışın bu yaz tatilleri için spora gideyim, belimi inceltip selülitlerimi yok edeyim, sonra geceleri dışarı çıkarken mini elbiseler giymeme veya açık saçık giyinmeme karşı çıksın. Yani bu sizce de saçma değil mi, madem her tarafı kapalı elbiseler giyeceğim neden kilo vereceğim, forma gireceğim diye uğraşayım ki. Kocamın bu sene gelmemesine bende çok memnun kamıştım. Kız kardeşime haberi verdiğimde çok şaşırmıştı çünkü “böylesine kıskanç bir adam seni nasıl yalnız başına tatile gönderir ki” diye sormuştu bana. Kız kardeşim sorduktan sonra bende düşünmedim değil yani.

Her sene tatili bana zindan eden adam bu sene beni yalnız başıma tatile gönderiyordu. Kız kardeşimin bu sorusundan sonra bende olayları anlamaya başlamıştım. Bir şekilde kocam beni tatile göndererek evde birşeyler karıştıracaktı. Yani bu kesin bir bilgi değil ama muhtemelen birşeyler dönüyordu ortada. Bu tatil öncesi hiç umurumda olmamıştı aslına bakarsanız, ben tatilimi düşünüyor, güneşleneceğim o günlerin hayalini kuruyordum. Tatil günü geldiğinde kocamdan arabayı alarak kız kardeşimide alıp yola koyulduk. Oturduğumuz yerden Fethiye’ye gitmek yaklaşık sekiz saatimizi almıştı. Yolda mola vererek, arada içinden geçtiğmiz illerin merkezlerinde dolaşarak falan ortalama dokuz saat sonra Fethiye’ye vardık. Daha öncesinden aradığımız otele geçtiğimizde ortam o kadar güzel, etraft öyle canlıydı ki daha ilk gün çok ama çok eğlenceli bir yaz tatilinin, 1 haftanın beni beklediğini biliyordum. Otele giriş yaptıktan sonra yol yorgunu olduğumuz için kardeşimle bir kaç saat dinlenmek için odalarımıza geçtik.

Yatağa yattığımda öyle yorulmuştum ki bir kaç dakika içerisinde uyumuş kalmıştım. Ne kız kardeşim nede ben saatlerce uyanamadık. Gözümü açtığımda kız kardeşim hala uyuyordu, saate baktığımda ise gece 1’i geçtiğini görünce yüksek bir sesle, yani kız kardeşimin duyacağı bir sesle “eyvah günü öldürdük” dedim. Saat geçte olsa kız kardeşimi uykusundan uyandırarak “kalk kız kalk, eğlenceye gidiyoruz” diyerek yataktan kaldırdım ve dışarı çıkmak için hazırlanmaya başladık. Kocam yanımda olmadığı için, yani bunu bir kaç gün öncesinden bildiğim için bir kaç alışveriş yapmış, dört tane yeni elbise almıştım. Elbislerimin hepside mini ve dekolteli elbiselerdi. Hazır kocam yanımda yokken rahat rahat takılabilecek ve gönlümce eğlenebilecektim. İlk önce saks mavi olan askılı mini elbisemi giydim. İçimden sadece külot giymiştim ve sütyen takmamıştım. Elbise o kadar güzel, o kadar çekici duruyordu ki kız kardeşim bile “abla kendine dikkat et bu elbise ile” diyerek gülümsemişti.

Hazırlığımız bittikten sonra kız kardeşim ve ben otelden çıkarak bir kaç yüz metre ilerimizde olan gece klüplerinin bulunduğu sokağa gittik. Sokak o kadar canlı, öyle renkliydi ki hangi barın önünden geçsek muhakkak kapıdaki gençler bizi içeri davet ediyor, iltifatlar yağdırıyor ve hatta kimi yerde ücretsiz içki bile ikram ediyorlardı. O sokakta bir kaç dakikalık yürüyüş bile peşimize bir kaç erkeğin takılmasına yetmişti. Kız kardeşim “abla istersen bir yere girelim artık” demeye başladığında önümüze çıkan ilk canlı müzik olan yere girdik. Peşimizden gelen iki erkek vardı, onlarında bizimle beraber aynı yere girdiğini fark ettikten sonra bir süre sadece onları izlemeye başladım. Takip edenlerden uzun boylu olanın gözleri sürekli benim üzerimdeydi. Ne zaman göz göze gelsek gülümsüyor ve göz kırpıyordu. Bir süre barda oturup içkilerimizi yudumlatıktan sonra kız kardeşime işaret ettim ve “bak şunlar dakikalardır bizi takip ediyorlar, biz buraya girince peşimizden geldiler” dedim.

Kız kardeşim benden daha özgür ruhlu biri olduğu için “o zaman masamıza davet edelim abla, böyle iki kız oturmak beni sıkıyor” dedi. Kız kardeşime katılmıyor değildim aslında. Tatile çıkmıştık ama yanımızda yakışıklı bir erkek bile yoktu. Kız kardeşimin bu sözünden sonra çocuklara uzun uzun bakarak bende göz kırpmaya başladım. Zaten bir defa göz kırpmam yetmişti, ikisi birden masalarından kalkarak “hanımlar sanırım sizde yalnızsınız, isterseniz bu gece beraber takılabiliriz” dediler. Kız kardeşim ve ben hemen tekliflerini kabul ettik ve masamıza oturmalarına izin verdik. Uzun boylu olan benimle ilgileniyor, ona nazaran biraz daha kısa boylu, esmer olanda kız kardeşimle ilgileniyordu. Zaten onlar masamıza gelmeden önce kız kardeşim ve ben aramızda konuşmuş, çocukları aramızda paylaştırmıştık bile :). Masamıza geldiklerinde hemen büyük bir viski şişesi açtırdık. Aslında viski içmesini hiç sevmem, en fazla alkollerden votka içerim ve en çok tükettiğim ise biradır.

Viski açıldıktan sonra ne kız kardeşim nede ben pek cesaret ederek kadehlerimizi doldurtturmuyor, daha ziyade bira içmekle yetiniyorduk. Uzun boylu olan, yani benimki önümde duran yarısına kadar dolu bira bardağımı aldı ve bir dikişte bitirerek “ya bırakın şimdi birayı falan” dedi ve viski bardağına biraz doldurduktan sonra bana uzattı. Korkuyordum, daha önce bir iki defa viski içmiştim ve sonu pekte iyi değildi. Hatta en son viski içtiğimde öylesine dağıtmıştım ki kocamla bir hafta viskiden sonra yaptıklarım için kavga etmiştik. Zaten özgür, erkeklere düşkün bir kız olduğumdan dolayı kafam fazla güzel olunca ister istemez etraftaki erkeklere kur yapmaya başlıyorum. Masamıza gelen çocuklarda bunu biliyorlar mıdır nedir özellikle viski getirtmişlerdi masaya. Her neyse “buraya kadar geldik, artık yapacak bir şey yok” diyerek kadehimdeki viskiyi bir dikişte bitirdim. Ben onu içtikten sonra kız kardeşimde aynı şekilde bir kadeh viskiyi içim bir tane daha istedi.

Bir kaç kadehi zar zor içmiştim şahsen ama sorasında bana ne verirlerse içiyordum. Kafam o kadar güzel olmuştu öyle mutlu hissediyordum ki kendimi masada oturmak bir süre sonra bana yetmemeye başladı. Elimdeki viski kadehinin dibinde kalan bir yudumluk viskiyide içtikten sonra “ben daha fazl dayanamayacağım” diyerek masadan kalktım. Barın hemen önünde büyük bir dans pisti vardı, oraya çıkıp müziğe kendimi verdim ve çılgınca dans etmeye başladım. Üzerimdeki elbise zaten kısa ve dekolteli bir elbise olduğundan sadece masamıza oturan o iki çocuk değil, bardaki tüm erkekler bana hayran hayran bakıyorlardı. Kocamın olmamasına öyle seviniyordum ki o an, ne kadar sarhoş olursam olayım herşeyin bilincindeydim ve özellikle bir hafta boyunca böyle özgür olacağımı bilmek beni dahada mutlu ve sarhoş ediyordu. En az yarım saat masaya geçmedim ve pistin tozunu attırdım diyebilirim. Sonunda kız kardeşim masadan kalkarak yanıma geldi, kulağıma bağıra bağıra “abla yeter artık masaya gel hadi” dedi.

Ona “bir kaç dakikaya geliyordum” dediten sora bir süre daha pistte kaldım, sonrasında da masama dönmek üzere pistten indim. İnerken barda ne kadar erkek varsa hepsi az önce yaptığım danstan dolayı beni alkışlıyorlardı. Hatta hemen yan masamızda oturan bir çift, yani ya karı koca yada sevgililer bize bir şişe rakı gönderdiler. Daha önce rakı içmişliğim var ama pek fazla aram yoktur. Tabi o kafayla aram yok veya bunu iyi içerim diyemiyorsunuz, masada alkol olarak ne varsa gayet iyi gidiyor :). Votkanın üzerine rakımızıda içtikten sonra benim yavaş yavaş gözlerim kararmaya başladı. Kafam öyle güzel olmuştu ki şuan sizlere anlatamadığım belki bir sürü olay vardır, sadece aklıma gelenleri yazıyorum yani. Neyse rakının bitmesi ile kız kardeşim “biz artık kalkalım mı abla ne dersin” diyerek elini omzuma koydu. Bende “olur nasıl istersen” dedim ve garsondan hesap istedik. O anda benimkisi, yani uzun boylu olan çocuk “rica ederim hesabı bize bırakın fakat erken değil mi daha, başka bir yerlere geçip devam etmeyelim mi eğlenmeye” diye sordu.

Benim daha fazla içki içecek halim yoktu ama otelede yalnız dönmek istemiyordum açıkçası. Çocuklara “kız kardeşimle konuşmam lazım önce” dedim ve kız kardeşimin kolundan tutarak masadan biraz uzaklaştık. Kafam öyle sarhoş, herşey öyle sallanıyordu ki aslında kız kardeşimin kolundan tutmam aslında birazda dengeyi sağlayabilmem içindi, bunu çok iyi hatırlıyorum çünkü ara ara başım öyle şiddetli dönüyordu ki düşmemek için sağdan soldan veya kız kardeşimin orasından burasından tutunmam gerekiyordu. Neyse kız kardeşime “ne diyorsun, otele mi geçelim yoksa eğlenmeye devam mı edelim” diye sordum. Kız kardeşim bana “ben otele geçmek istiyorum ama eğlenmekte istiyorum, çocukları otele mi davet etsek” dedi. Aslında benim aklımdan geçende buydu o yüzden tekrar masaya dönerek “isterseniz bizim otele geçelim, orada devam edelim eğlenceye” dedim. Çocuklar “çok iyi olur, giderken içecek alalım o zaman” dediler ve hesabı ödeyip dışarı çıktık.

Bir kaç saat önce buraya gelirken böylesine zorlanmamıştım ama bardan çıkıp otele gidene kadar bir kaç iki defa düşme tehlikesi geçirdim. Bir yandan yolda yürüyemiyor bir yandanda sebepsizce kahkalalar atıyordum. Artık daha fazla yürüyecek gücüm kalmadığında benimkinin koluna girdim ve “otele kadar bana yardımcı olur musun” dedim. Benim niyetim belliydi aslında, onları otele götürüp sabaha kadar eğlenmek, eğlenmek içinde ne gerekiyorsa yapmak :). Oda bunu anlamış olacak ki “yardımcı olmaz myım, sen kendini bana bırak” diyerek kolunu belime doladı ve beni otele kadar öyle götürdü. Otele vardığımızda anahtarımızı alıp odaya çıktık. İçeri girer girmez kız kardeşim “ben üzerimi değiştirip geleyim” dedi ve giymek üzere geceliklerini alıp banyoya doğru ilerledi. O sırada “amaaan nereye gidiyorsun ya, değiştir işte üzerini şurda” dedim ve ayağa kalkarak üzerimdeki mavi mini elbiseyi bir defada çıkartıp yatağın üzerine fırlattım. Bir kaç saat önce tanıştığım iki erkeğin önünde sadece külotumla duruyordum.

Memelerim ortada duruyor ve ben her hareket ettiğimde bir sağa bir sola sallanıyordu. Daha ilk dakkikalardan niyetimi belli etmiştim açıkçası :). Kız kardeşim benim yarı çıplak ortada sallanmamdan cesaret almış olacak ki oda üzerindekileri çıkartmaya başladı. Ben sadece külotla, kız kardeşim ise külot ve sütyenle odanın içerisinde kalakalmıştık. Bizimkiler “madem öyle bizde soyunalım, rahat bir ortam olsun” diyerek karşımızda soyunmaya başladılar. Altlarında sadece boxer’ları kalana kadar soyundular. Ardından gelirken yol üzerinden aldığımız içkilerimizi ve yiyeceklerimizi yanımıza alarak yere oturup içmeye başladık. Ben daha fazla alkolü yüksek şeyler içemeyeceğimi söyleyip kendime üç kutu bira aldırdım, kız kardeşimde dahil olmak üzere diğerleride içmek için bir şişe votka ile bir şişe viski almışlardı. Odada yerde oturuken yavaş yavaş içkilerimizi yudumluyor, yavaş yavaşta birbirlerimize yaklaşıyorduk. Ben bir kutu birami içtikten sonra benimkinin yanına olabildiğince yaklaştım ve sürtünmeye başladım.

Kız kardeşimde hiç birşey yapmadan durmuyordu tabi, ben ne yaparsam oda aynısını yapıyordu. Nihayetinde hem kız kardeşim hemde ben erkeklerimizin yanına yaklaşabileceğimiz kadar yaklaşmış arada bir dudaktan öpüşmeye başlamıştık. Kafan öyle güzel öyle rahattım ki ilk dudaktan öpüştükten sonra artık dudak dudağa öpüşmek sıradan bir şey gibi geliyordu. Bir yudum biramdan alıyordum ardından erkeğimin dudaklarına yapışarak uzun uzun öpüyordum. Sonunda dördümüzde içkileri bir kenara atıp yataklara geçerek sevişmeye başladık. Kız kardeşimi daha önce o kadar azgın bir halde görmemiştim aslında. Ne kadar kafam güzel olursa olsun hatırlanması gereken şeyleri hatırlıyorum ve daha yatağa girer girmez erkeğinin yarrağını ağzına aldığını çok iyi hatırlıyorum. Kız kardeşim benden çok ama çok daha hızlı çıkmıştı. Biz öpüştüğümüz sırada onlar resmen 69 pozisyonunda birbirlerini emiyorlardı. Odanın içerisinde kız kardeşimin ve erkeğinin iniltileri öyle yükselmişdi artık bizede “bırakın öpüşmeyi artık sikişmeye başlayın” diyorlardı sanki.

Sonunda tıpkı onlar gibi bizde yatağın üzerinde 69 pozisyona geçtik. Benimkinin yarrağı o kadar büyüktü ki iç çamaşırından zaten taşıyordu ve iç çamaşırını çıkardığında da karşımda dimdik durması yüzünden ağzımın suları akmıştı. 69 pozisyonunda o kocaman yarrağı ağzıma aldım ve kemirircesine emerek tüm zevk sularını ağzımın içine akıttım. Ben erkeğimin yarrağını her ağzıma soktuğumda oda amımı emiyor ve bir süre sonra amımın üzerine ufak ufak diş darbeleri bırakıyordu. Ben daha fazla 69 pozisyonuna dayanadım, erkeğimin yarrağını ağzımdan çıkarttım ve “hadi artık içime gir” diyerek beni sikmesini istedim. Kocam kim bilir evde ne yapıyordu, belki onu aldattığım gibi oda beni aldatmakla meşguldü ama inanın bu benim hiç umurumda değildi çünkü biraz evvel ağzımdan çıkarttığım ve amıma almak için hazırlandığım kocaman yarrak bana herşeyi unutturuyordu. Sonunda yatağa uzandım, üzerimede erkeğimi çıkarttım ve yarrağını ellerimle amımın deliğine yerleştirdim.

Daha deliğin üzerine koyar koymaz erkeğim yarrağını içime doğru itekleyince biraz canım acımadı değil. Acıdan ufak bir çığlık attım ama erkeğiminde durmasını istemiyordum. Bir yandan bağırırken diğer yandan erkeğimin beline ellerimi doladım ve kendime doğru çekmeye devam ettim. O kocaman yarrak içime tamamen girdiğinde gözlerimi kapatıp inlemeye başlamam kız kardeşiminde erkeğinin altına yatmasına neden oldu :). Ben inleye inleye sikildiğim sırada kız kardeşim ve erkeği yeni sikiş pozisyonuna geçiyorlardı. Bizim gibi onlarda ilk önce misyoner pozisyonda takıldılar. Bizden önce yatağın üzerinde kız kardeşim domalarak erkeğini arkasına alıp kendini siktirmeye başladı. Benim en sevdiğim pozisyondu bu, erkeğimin önünde domalmak ve kendimi ona teslim etmek, o pozisyonda kendimi kullandırmak inanın bu dünyada karşı koyamayacağım şeylerin başında gelir. O yüzden misyoner pozisyodan çıktık, kız kardeşim gibi yatakta domaldım ve erkeğimi arkama alarak içime girmesini söyledim.

Daha ben domalır domalmaz arkama geçmesiyle içime girmesi zaten bir olmuştu. O kocaman yarrağın her santimini, her bölgesini amımın derinliklerinde hissetmem yüzünden kafam ne kadar güzel olursa olsun on dakika bile geçmeden ilk orgazmımı yaşamıştım. Daha önce kocamla sikiş yaşadığım ve kafamın güzel olduğu zamanlarda olmuştur ama o an, o büyük yarrak resmen kadınlığımı tam anlamı ile yaşamamı sağlamıştı. Orgazm olmaya başlamamla beraber erkeğimin önünde domalmamda son bulmuştu çünkü o pozisyoda kalacak gücüm kalmamıştı. Kendimi yatağa bıraktım ve yüz üstü yatarak sikilmeye devam ettim. İçime her girdiğinde “ıııhh, ııhhh, ıııhhh” sesleri yükseliyordu benden, erkeğimden ise daha hırslı ve ses çıkıyordu. Benim orgazm olmam onun umurunda bile değildi ve sanki beni sikmeye yeni başlamış gibi tüm gücüyle üzerime çullanıp o kocaman yarrağı içime sokup sokup çıkartmaya devam ediyordu. Bir ara gözlerimi aralayarak kız kardeşime doğru baktım.

Onlar çoktan üçüncü pozisyonlarına geçmişlerdi bile. Kız kardeşim erkeğini altına almış ve yarrağının üzerinde zıplayarak sikişiyordu. Erkeğinin yarrağının üzerine her oturup kalktığında memelerininde zıplaması içten içe beni ateşlendirmeye başlamıştı. İlk orgazmımın ardından beş dakika kadar sonra tekrar içimde bir sikiş isteği belirdi ve tıpkı kız kardeşimle erkeğinin yaptığı gibi bizde o pozisyonda sikişmeye başladık. Erkeğimi altıma aldım, yarrağının üzerine oturdum ve zıplaya zıplaya kendimi siktirmeye başladım. Üzerinde o kadar çok zıpladım, kendimi o kadar çok siktirdim ki sonunda ben ikinci orgazmımı yaşamadan erkeğim boşalmak için beni yarrağının üzerinden kaldırdı ve yatakta uzanmış bir şekilde otuzbir çeke çeke boşalmaya başladı. Boşaldığı sırada benim ne yaptığımı tahmin dahi edemezsiniz :). Erkeğim boşalırken, yarrağını okşayarak spermlerini dışarı fışkırtırken bende ağzımı yarrağına dayadım ve dışarı fışkıran her sperm damlasını ağzımın içine hapsettim.

Tamamen boşaldıktan sonra, tüm spermlerini ağzıma aldıktan sonra inanın daha önce hiç yapmadığım bir şeyi yaptım, tüm spermleri yuttum. O an tadını alamıyordum aslına bakarsanız ama erkeğimin kocaman yarrağından çıkan spermleri yutmak beni çok azdırmıştı. Tabi o boşaldı diye kolay kolay benden kurtulamaz. Hele o denli azmışken hiç bir yere gitmesine izin vermem :). Boşalmasından saniyeler sonra tekrar yarrağını elime aldım ve üzerime oturarak zıplmaya başladım. Belki on, belki yirmi dakika boyunca erkeğimin üzerinde zıpldım ama ikinci bir orgazmın imkansız olduğunu anladığımda erkeğimin üzerinden kalkarak yatağa uzandım ve onu boşaltmak için kendimi siktirmeye başladım. Bende olduğunun aksine erkeğimde boşalma ile ilgili bir zorlanma olmadı, ikinci kez boşalmak için yarrağını dışarı çıkarttığında ilkinde olduğu gibi yine ağzıma sokmasını işare ettim. Erkeğim yarrağının başını ağzıma sokarak kendini okşaya okşaya yine tüm spermlerini ağzımın içine akıttı.

İlkinde olduğu gibi ikicisindede bir tat alamadım ne yazıkki. Erkeğimi ikinci kez boşalttıktan sonra biz yatağa uzandık ve alkolün etkisi ile bir kaç dakika içerisinde olduğumuz yere sızıverdik. Ben uyumak için yattığımda kız kardeşim ve erkeği sikişmeye devam ediyorlardı. O gece benim ve kız kardeşim için saatlerce sikiş anlamına geliyordu :). Tabi o geceden sonra aynı erkeklerle değil, başka erkeklerle ilişkilerimizde oldu ama onları bir sonraki seks hikayesi için saklıyorum :). Yaşadıklarımı yazmak azmama neden oluyor ve kısa sürede yeni bir hikaye ile karşınızda olacağım ;).

Leave a Reply